Podsumowanie projektu “Mamy metody na kody – zastosowanie TIK w procesie edukacyjnym”

12 styczna 2023 roku odbyło się podsumowanie projektu Mamy metody na kody -zastosowanie TIK w procesie edukacyjnym, podczas którego wręczono uczniom urządzenia mobilne w postaci tabletów. Uroczystego wręczenia sprzętu IT dokonały osoby bezpośrednio związane z realizacją działań projektowych pani Magdalena Kuśmierz- główny specjalista Biura Odpowiedzialności Biznesu Rożnorodności i Employer Brandingu z ArcelorMittal Poland, prezes stowarzyszenia Pszczółka Maja – Marzanna Mazurek oraz wiceprezes Stowarzyszenia Pszczółka Maja Krzysztof Molfa.

Z pewnością tablety posłużą naszym uczniom, gdyż wykorzystanie ich na zajęciach edukacyjnych to ogromny wachlarz narzędzi i możliwości do wykorzystania w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki. Korzystanie z nich podczas lekcji to ich twórcze i kreatywne urozmaicenie procesu edukacyjnego