Artykuł

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole!

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole zorganizowany został „No backpack day”. Akcja polegała na tym, że zamiast swojego zwykłego plecaka trzeba było wziąć zamiennik, do którego można włożyć książki, zeszyty i inne przybory szkolne. W naszej szkole były to m.in. walizki, różne koszyki, wózki dla lalek, poszewki. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością.


Ponadto uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie Lego Masters. Uczniowie podczas twórczej pracy udowodnili w swoich innowacyjnych konstrukcjach, że z klocków Lego można zbudować wszystko. Międzyklasowa konkurencja pozwoliła wyłonić zwycięzców w trzech kategoriach:

Klasy I-IIII
I miejsce kl. 3
II miejsce kl.2
III miejsce kl.1


Klasy IV-VI
I miejsce Kl.6
II miejsce kl. 5
III miejsce kl.4


Klasy VII-VIII
I miejsce. kl. 7c
II miejsce kl. 7b
III miejsce kl. 7a

Większy tekst
Kontrast