Podaruj książkę i pomóż chorym

Niepodzielny towarzysz. Przyjaciel bez interesu. Domownik bez naprzykrzania. Tak o książkach pisał Ignacy Krasicki. Każdy z nas ma ukochaną książkę. Książkę, która zmieniła jego życie, pomogła w trudnych chwilach, rozweseliła albo zwyczajnie uprzyjemniła długie, zimowe wieczory. Teraz tą ukochaną lekturą będzie można się podzielić z pacjentami onkologicznymi, którzy Święta Bożego Narodzenia spędzą w szpitalach ??

W tym roku samorząd uczniowski włącza się  do akcji Fundacji Onkologicznej Rakiety i organizuję zbiórkę książek. Z pewnością taki gest spotka się z wielkim wzruszeniem i wdzięcznością pacjentów, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji uczniów, rodziców oraz nauczycieli.❤

Jak można się włączyć ❓

? Po pierwsze – wybrać swoją ulubioną lekturę.

? Po drugie – napisać w niej dedykację do osoby, która Święta spędzi w szpitalu.

? Po trzecie – przekazać pani Justynie Garbacz lub Bernadecie Donczew do 03 grudnia 2021r.