Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
77 484 42 87
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

Sukces naszej drużyny na Europejskim Quizie Finansowym!

Sukces naszej drużyny na Europejskim Quizie Finansowym!

Europejski Quiz Finansowy to konkurs wiedzy z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Konkurs zainicjowany został przez Europejską Federację Bankową. Organizatorem Konkursu  w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.

Laureatkami etapu Wojewódzkiego konkursu – Europejski Quiz Finansowy 2020/2021 zostały uczennice Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach.


Maja Kaczmarek z kl. 8a i Zuzanna Zielińska z kl. 7b.


Uczennice przygotowywała do konkursu Pani Justyna Klink-Jelito, koordynator działań z zakresu przedsiębiorczości. Laureatkom wojewódzkim serdecznie gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za kolejny etap jakim jest udział w półfinale.

 

Większy tekst
Kontrast