Artykuł

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ PRAC PLASTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW W MIEJSKIEJ I GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ZDZIESZOWICACH!

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ PRAC PLASTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW  W MIEJSKIEJ I GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ZDZIESZOWICACH!

W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Zdzieszowicach od 22.10.2020 można oglądać wystawę prac plastycznych, które powstały w ramach projektu OPOLSKIEGO EDUKO- BARDZO MŁODA KULTURA  pt.”TANIEC, SŁOWO, MALOWANIE= EMOCJI WYZWALANIE”.

Prezentowane na wystawie prace plastyczne powstały w wyniku eksperymentu- eksperymentu młodego człowieka, człowieka który zadaje pytania i poszukuje na nie odpowiedzi.

W prezentowanych pracach plastycznych odnajdziemy opowieść o naszych emocjach, które towarzyszą nam na co dzień. Emocje w pracach plastycznych  wyrażone są po przez różne techniki plastyczne- enkaustyka, malowanie na wodzie, malowanie na tkaninie, plastelina, fotografia. Powstały także krótkie filmiki muzyczno taneczne, które niebawem będzie można oglądać, bowiem zostaną udostępnione na stronach PSP 1 w Zdzieszowicach i Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Zdzieszowicach.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na WYSTAWĘ PRAC PLASTYCZNYCH którą można oglądać w MIEJSKIEJ I GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ZDZIESZOWICACH w godzinach otwarcia biblioteki.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Piotr Rozumek

Większy tekst
Kontrast