Artykuł

09.10.2020 – Apel pożegnalny

W piątek 09.10. 2020 w sali gimnastycznej miała miejsce uroczystość pożegnania długoletniego pracownika naszej szkoły. W tym dniu Nasza Kochana Woźna: Pani Ewa Gumuła odeszła na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji uczniowie przygotowali krótki montaż literacki. Za pomocą poezji wyrażono słowa uznania i podziękowania za życzliwość, uśmiech i niezwykłą serdeczność, którą obdarzała wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły.

Trudno rozstawać się z osobami, których darzymy większą estymą i przywiązaniem, dlatego nawet w tak trudnych obostrzeniach przedstawiciele poszczególnych klas odśpiewali „Sto lat” na cześć Naszej Pani Woźnej. Z okazji odejścia z pracy, życzymy aby ten czas okazał się idealnym momentem na zwolnienie tempa życia, Odpoczynek, relaks przy filiżance kawy i dobrej książce, By mogła Pani w pełnym zdrowiu korzystać z piękna świata i w tych wolnych chwilach podróżowała, zwiedzała i miała czas na to, na co brakowało go w czasie pracy.

Życzymy także, by nie brakowało Pani czasu, chęci i ochoty na wykorzystanie tego etapu na spędzenie jak najwięcej czasu z bliskimi, z rodziną z przyjaciółmi, by móc pokazać im jak wiele dla Pani znaczą.

Samorząd uczniowski, Grono Pedagogiczne

Większy tekst
Kontrast