Artykuł

Podsumowanie październikowej zbiórki kasztanów

zbiorka kasztanow

zbiorka kasztanow

W obecnym roku szkolnym, już po raz drugi z rzędu została zorganizowana w miesiącu październiku w naszej szkole zarobkowa akcja zbierania kasztanów na potrzeby Samorządu Uczniowskiego. Akcja odbiła się szerokim echem i odzewem wśród społeczności szkolnej, bo w ciągu 2 tygodni akcji zebraliśmy, jako szkoła prawie 800 kg kasztanów. Przełożyło się to na 400 zł dla Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Uczniowie starszych klas dodatkowo byli zadowoleni, gdyż za zbiórkę kasztanów otrzymali dodatnie punkty za zachowanie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Marcelina Janic, która wraz z rodziną zebrała rekordową ilość 140 kg kasztanów. Drugie miejsce zajął Oliwier Kłoda, który przyniósł do szkoły 42,5 kg, a trzecie Daria Harasimczyk – 36 kg kasztanów. O ich wyczynach nie zapomnimy – należą im się dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim zaangażowanym uczniom i ich rodzinom dziękujemy za ogromny trud i poświęcenie. Brawo Wy!

Organizator akcji Justyna Garbacz i Wiesław Walendzik

Większy tekst
Kontrast