Artykuł

Harmonogram konsultacji w dniu 24 X 2018 r. w godz. od 16.30 do 18.00

{simplepopup}

Harmonogram konsultacji w dniu 24 X 2018 r.,

 godz. od 16.30 do 18.00.

L.p.

Nazwisko i imię pracownika

Klasa

  1.  

Biały Karina

gabinet pielęgniarki

  1.  

Chojecka Dorota

6

  1.  

Donczew Bernadeta

4

  1.  

Garbacz Justyna

9

  1.  

Gołębiowska Ewa

2

  1.  

Grzesista Violetta

Pokój nauczycielski

  1.  

Jacheć Waldemar

7

  1.  

Kałuża Alicja

świetlica

  1.  

Kierpal Piotr

0

  1.  

Klink-Jelito Justyna

8

  1.  

Kowolik Sonia

7

(godz. 18.00-19.00)

  1.  

Kozubek-Kopecka Genowefa

Pokój nauczycielski

  1.  

Krzemińska Paulina

L4

  1.  

Kulig Barbara

5 – zebranie o godz. 16.30

  1.  

Lynda Uliana

Pokój nauczycielski

  1.  

Maciak Katarzyna

świetlica

  1.  

Mateja-Suchan Natalia

Gabinet pedagoga

(godz. 18.00-19.00)

  1.  

Mazurek-Pers Małgorzata

Pokój nauczycieli wf

  1.  

Nocek Irena

2

  1.  

Nowak Hanna

Pokój nauczycielski

  1.  

Polewski Dariusz

Pokój nauczycieli wf

  1.  

Seidel Jennifer

Pokój nauczycielski

  1.  

Sikorska Wioletta

Gabinet wicedyrektora

  1.  

Siudzińska Ewelina

L4

  1.  

Slawik Ewa

1

  1.  

Słoka-Stróżyńska Agnieszka

Gabinet pedagoga

  1.  

Sojka Natalia

biblioteka

  1.  

Stadniczuk Beata

Gabinet dyrektora

  1.  

Tatoj Beata (s.Gizela)

0

  1.  

Urbańczyk –Biekiesch Anna

Pokój nauczycielski

  1.  

Walendzik Wiesław

10

(godz. 1700-18.00)

{/simplepopup}

 Harmonogram konsultacji w dniu 24 X 2018 r.,

 godz. od 16.30 do 18.00.

L.p.

Nazwisko i imię pracownika

Klasa

  1.  

Biały Karina

gabinet pielęgniarki

  1.  

Chojecka Dorota

6

  1.  

Donczew Bernadeta

4

  1.  

Garbacz Justyna

9

  1.  

Gołębiowska Ewa

2

  1.  

Grzesista Violetta

Pokój nauczycielski

  1.  

Jacheć Waldemar

7

  1.  

Kałuża Alicja

świetlica

  1.  

Kierpal Piotr

0

  1.  

Klink-Jelito Justyna

8

  1.  

Kowolik Sonia

7

(godz. 18.00-19.00)

  1.  

Kozubek-Kopecka Genowefa

Pokój nauczycielski

  1.  

Krzemińska Paulina

L4

  1.  

Kulig Barbara

5 – zebranie o godz. 16.30

  1.  

Lynda Uliana

Pokój nauczycielski

  1.  

Maciak Katarzyna

świetlica

  1.  

Mateja-Suchan Natalia

Gabinet pedagoga

(godz. 18.00-19.00)

  1.  

Mazurek-Pers Małgorzata

Pokój nauczycieli wf

  1.  

Nocek Irena

2

  1.  

Nowak Hanna

Pokój nauczycielski

  1.  

Polewski Dariusz

Pokój nauczycieli wf

  1.  

Seidel Jennifer

Pokój nauczycielski

  1.  

Sikorska Wioletta

Gabinet wicedyrektora

  1.  

Siudzińska Ewelina

L4

  1.  

Slawik Ewa

1

  1.  

Słoka-Stróżyńska Agnieszka

Gabinet pedagoga

  1.  

Sojka Natalia

biblioteka

  1.  

Stadniczuk Beata

Gabinet dyrektora

  1.  

Tatoj Beata (s.Gizela)

0

  1.  

Urbańczyk –Biekiesch Anna

Pokój nauczycielski

  1.  

Walendzik Wiesław

10

(godz. 1700-18.00)

Większy tekst
Kontrast