Artykuł

Spotkanie ze specjalistą Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

children and clipart 4

{simplepopup}

children and clipart 4

W dniu 21 lutego (środa) na terenie naszej szkoły w ramach PUNKTU KONSULTACYJNEGO będzie do Państwa dyspozycji specjalista Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W trakcie tego spotkania będziecie mogli Państwo rozwiać ewentualne wątpliwości związane z funkcjonowaniem Waszych dzieci oraz skorzystać z szeroko pojętego poradnictwa. Spotkanie odbędzie się w godz. od 16.00-18.00 w pomieszczeniu biblioteki szkolnej.

{/simplepopup}

children and clipart 4

W dniu 21 lutego (środa) na terenie naszej szkoły w ramach PUNKTU KONSULTACYJNEGO będzie do Państwa dyspozycji specjalista Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W trakcie tego spotkania będziecie mogli Państwo rozwiać ewentualne wątpliwości związane z funkcjonowaniem Waszych dzieci oraz skorzystać z szeroko pojętego poradnictwa. Spotkanie odbędzie się w godz. od 16.00-18.00 w pomieszczeniu biblioteki szkolnej.

Większy tekst
Kontrast