Artykuł

Ogólnopolska akcja masowego czytania “JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”

biblioteka

Ogólnopolska akcja masowego czytania
“JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”

1 czerwca nasza szkoła przyłączy się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania “JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”. Głównym celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Według badań 63% Polaków nie przeczytało w ciągu roku ani jednej książki. Badania te obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia. Młodzi czytają znacznie więcej i chcemy, żeby tak zostało!!!

1 czerwca 2017 r. o godzinie 10.00 uczniowie z całej Polski zbiorą się w swoich szkołach, lub w innych miejscach i będą wspólnie czytać – każdy to, na co ma ochotę. Nasi uczniowie i nauczyciele będą czytać na świeżym powietrzu w okolicy naszej szkoły.

ZAPRASZAMY RODZICÓW, DZIADKÓW I WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNEGO CZYTANIA – 01 CZERWCA 2017 godz. 10.00!!!

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, natomiast organizatorem przedsięwzięć w naszej szkole jest biblioteka szkolna.

biblioteka

Większy tekst
Kontrast