Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
77 484 42 87
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

19.10.2016 – Dzień Papieski

19.10.2016 – Dzień Papieski

„Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia” – tak brzmiało hasło tegorocznego Dnia Papieskiego, który obchodziliśmy w naszej szkole. Uczniowie poznali na lekcjach religii najważniejsze fakty z życia św. Jana Pawła II oraz mogli odpowiedzieć sobie na pytanie: czy łatwo jest być miłosiernym?

W naszej szkole, w tym dniu zrobiło się kremówkowo. Dzięki wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas, każdy uczeń mógł przeżyć ten dzień na słodko za sprawą ,,kremówek papieskich”. Dochód ze sprzedaży kremówek zostanie przekazany na cel charytatywny.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas – Paulina Krzemińska

{gallery}aktualnosci/2016/10.pazdziernik/dzien-papieski{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Większy tekst
Kontrast