Artykuł

podsumowanie konkursow przedmiotowych

24 maja 2016 r. w Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Na gali obecni byli: pan Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty, pan Artur Zapała – Opolski Wicekurator Oświaty oraz pani Zofia Sochacka- dyrektor Wydziału Organizacji, Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli i Rozwoju Edukacji Opolskiego Kuratorium Oświaty.

Wręczono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursów podziękowania i gratulacje. Wśród uczniów szkół podstawowych tytuł laureata uzyskały 102 osoby. Na tej uroczystości naszą szkołę reprezentowali: uczennica klasy piątej Helena Fikus i uczeń klasy szóstej Kamil Brzank, ponieważ zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Helena Fikus i Kamil Brzank wraz z rodzicami i nauczycielem z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty odebrali gratulacje, nagrody oraz dyplomy.

Naszym tegorocznym LAUREATOM jeszcze raz GRATULUJEMY !!!

podsumowanie konkursow przedmiotowych

14 thoughts on “24.05.2016 – Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

1. Pingback: french pitbull puppies

2. Pingback: top university Egypt