Artykuł

27.02.2016 – Dni otwarte szkoły

Dnia 27 lutego 2016 r. w murach naszej szkoły gościliśmy rodziców i dzieci sześcioletnie.

Dni otwarte naszej jedynki rozpoczęły się o godzinie 10 :00. Wtedy też pani dyrektor przywitała milusińskich i przedstawiła ofertę naszej szkoły. Następnie dzieci wspólnie z nauczycielami i rodzicami zwiedzały klasy, gdzie przygotowane były dla nich różnorodne, twórcze i kreatywne zajęcia: plastyczne, muzyczne, sportowe, komputerowe, językowe czy zajęcia z tablicą interaktywną.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich przygotowanych zabawach.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym spotkamy się z przedszkolakami. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za przybycie i miłą atmosferę podczas wizyty w naszej jedynce.

{gallery}aktualnosci/2016/02.luty/dni_otwarte{/gallery}

Większy tekst
Kontrast