W związku z egzaminami próbnymi uczniów klas ósmych,
w dniach 18-20 grudnia, uczniowie klas 1-3 zaczynają zajęcia zgodnie z planem,
natomiast klasy 4-8: we wtorek i środę - od lekcji 4,
w czwartek - od lekcji 3
Klasa 8 przychodzi na godzinę 7:45

SALA NR 5

Lista uczniów przystępujących:

18.12.2018r. do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego,
19.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Kałuża Mateusz Karol

VIIIa

2.      

Koziolek Dominik Antoni

VIIIa

3.      

Suchanek Kewin Antoni

VIIIa

4.      

Urban Maciej

VIIIa

5.      

Froń Natalia Róża

VIIIb

6.      

Krautwurst Julia Teresa

VIIIb

7.      

Kusiak Kornelia Natalia

VIIIb

8.      

Pawelec Kacper Filip

VIIIb

9.      

Pieszczeminko Karolina Helena

VIIIb

10. 

Rutkowska Aleksandra Ewa

VIIIb

11. 

Szynalik Hanna Krystyna

VIIIb

12. 

Woźniak Weronika

VIIIb

SALA NR 5

Lista uczniów przystępujących w dniu

 20.12.2018r..do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Kałuża Mateusz Karol

VIIIa

2.      

Urban Maciej

VIIIa

3.      

Froń Natalia Róża

VIIIb

4.      

Kusiak Kornelia Natalia

VIIIb

5.      

Pawelec Kacper Filip

VIIIb

6.      

Pieszczeminko Karolina Helena

VIIIb

7.      

Rutkowska Aleksandra Ewa

VIIIb

 

 

SALA NR 6

Lista uczniów przystępujących:

18.12.2018r. do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego,
19.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z matematyki,
20.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Fikus Helena Julia

VIIIa

2.      

Gołąbek Natalia Magdalena

VIIIa

3.      

Kałuża Marek Franciszek

VIIIa

4.      

Kwoczała Jan Jakub

VIIIa

5.      

Przezdzink Andżelika Anna

VIIIa

6.      

Sznapka Dominika Justyna

VIIIa

7.      

Thiel Victoria Agnieszka

VIIIa

8.      

Widera Emilia Maria

VIIIa

9.      

Pietrasz Martyna Kinga

VIIIb

10. 

Szkotek Julia Hanna

VIIIb


 

SALA NR 7

Lista uczniów przystępujących:

18.12.2018r. do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego,
19.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z matematyki,
20.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Grela Magdalena

VIIIa

2.      

Kaczmarczyk Kacper

VIIIa

3.      

Klezel Wiktoria Ewa

VIIIa

4.      

Kubicki Jakub Jan

VIIIa

5.      

Roman Szymon Dominik

VIIIa

6.      

Skonieczny Krystian Mateusz

VIIIa

7.      

Waszczak Kamil Adam

VIIIa

8.      

Zajdowicz Oskar

VIIIa

 

 

SALA NR 8

Lista uczniów przystępujących:

18.12.2018r. do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego,
19.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z matematyki,
20.12.2018r.
do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Bieńkowski Jakub

VIIIb

2.      

Gładysz Gabriel Michał

VIIIb

3.      

Janic Amelia Maria

VIIIb

4.      

Jaworska Paulina Martyna

VIIIb

5.      

Jędrzejewski Mikołaj

VIIIb

6.      

Kamola Wojciech Piotr

VIIIb

7.      

Kędziora Rafał Mariusz

VIIIb

8.      

Mytych Jakub

VIIIb

9.      

Poddębniak Eryk Tomasz

VIIIb

10. 

Szreder Magdalena Wiktoria

VIIIb

 

 

SALA NR 9

Lista uczniów przystępujących w dniu

 20.012.2018r.do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.

Lp.

Nazwisko i imiona

Klasa

1.      

Koziolek Dominik Antoni

VIIIa

2.      

Suchanek Kewin Antoni

VIIIa

3.      

Krautwurst Julia Teresa

VIIIb

4.      

Szynalik Hanna Krystyna

VIIIb

5.      

Woźniak Weronika

VIIIb