3maja

Drodzy Rodzice
W imieniu swoim i Pani Burmistrz, serdecznie zapraszam uczniów i Państwa do udziału w obchodach rocznicowych uchwalenia

Konstytucji Trzeciego Maja

które odbędą się w piątek 3.05.2019r. o godz. 9:00 w Kościele pw. św. Antoniego, mszą św. za Ojczyznę.  O 10:15 - uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Powstańca Śląskiego.
Beata Stadniczuk

1

W sobotę, 13. Kwietnia b.r. w Żorach odbyła się piąta edycja Turnieju SARI CUP, która zgromadziła niemal 400 karateka ❗ Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowali: ✔ Jakub Mytych ✔Katarzyna Nowak ✔ Aleksandra Rutkowska ✔ Kacper Pawelec ✔ Iga Krzysztoń ✔ Piotr Loster. Kierownikiem był Pan Janusz Mytych. Miło nam poinformować, że wychowankowie sensei Pawła Paponia wywalczyli TRZY BRĄZOWE MEDALE 🏆 ✌ 🏆 JAKUB MYTYCH (kata junior mł.)
🏆 KATARZYNA NOWAK (kumite seniorek open)
🏆 JAKUB MYTYCH (kumite junior mł. -65kg) Gratulujemy udziału w zawodach wszystkim reprezentującym ASW. Jesteśmy także bardzo dumni ze zdobytych trofeów 💙 Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Panu Mytychowi, oraz Sponsorowi Klubu:
➡ Firma MASA z Kędzierzyna Koźla ➡ http://firma-masa.pl
oraz Partnerom:
➡ Miasto i Gmina Zdzieszowice
➡ Gmina Tarnów Opolski Podczas, gdy Zawodnicy reprezentowali klub podczas turnieju, kilkadziesiąt osób przebywało na 77. Zgrupowaniu Szkoleniowym na Górze Świętej Anny. Główną atrakcją był wyjazd do Parku Wodnego we Wrocławiu.

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas VIII,

Bez względu na decyzję dotyczącą strajku, egzamin klasy ósmej odbędzie się we wszystkich trzech dniach w Szkole Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach.
12 kwietnia 2019 roku tj. w piątek o godz. 14:00
zapraszam uczniów klas VIII na spotkanie w PSP nr 1, na którym zostanie przedstawiona organizacja i przebieg egzaminu. Uczniowie będą odprowadzeni na egzamin o godz. 7:50 spod PSP nr 1 i cały czas będą w PSP nr 3 pod opieką pani dyrektor. Dowozy uczniów nie ulegają zmianom.

Proszę się nie martwić, wszystko zostanie zorganizowane najlepiej jak potrafimy, z myślą o uczniach.
z poważaniem,
dyrektor B. Stadniczuk