Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do gminnego etapu konkursu Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

Matematyka klasa 6a

1.       

Paweł Grześkowicz

9

75 %

6a

2.       

Magdalena Grela

9

75 %

8a

3.       

Jakub Mytych

9

75 %

8b

Język angielski

1.       

Magdalena Grela

58

96,67 %

8a

2.       

Amelia Janic

56

93,33 %

8b

3.       

Paweł Grześkowicz

55

91,66 %

6a

4.       

Szymon Roman

53

88,33 %

8a

5.       

Maciej Czech

53

88,33 %

7a

6.       

Helena Fikus

53

88,33 %

8a

7.       

Oskar Zajdowicz

51

85 %

8a

8.       

Jakub Mytych

50

83,33 %

8b

9.       

Filip Karpowicz

48

80 %

7b

10.   

Jakub Kubicki

46

76,66 %

8a

11.   

Hanna Rozumek

45

75 %

7b

Język polski

1.

Magdalena Grela

42

87 %

8a

2.

Paweł Grześkowicz

41

85 %

6a

3.

Jakub Mytych

39,5

82 %

8b

4.

Dominika Sznapka

38

79 %

8a

5.

Wiktoria Ściepłek

37

77 %

7b

6.

Paweł Mrugała

36

75 %

7b

7.

Kinga Lebok

36

75 %

6a

Język niemiecki

1.       

Helena Fikus

45

98 %

8a

2.       

Lukas Kawalec

45

98 %

6b

3.       

Dominik Koziolek

43

93 %

8a

4.       

Andżelika Przezdink

43

93 %

8a

5.       

Victoria Thiel

41

89 %

8a

6.       

Armin Fikus

41

89 %

6a

7.       

Laura Kawalec

39

85 %

4a

8.       

Jakub Kwoczała

38

83 %

8b

Historia

1.       

Paweł Grześkowicz

34

97 %

6a

2.       

Magdalena Grela

30

86 %

8a

3.       

Jakub Mytych

28

80 %

8b

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do gminnego etapu konkursu Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

Matematyka

1.       

Paweł Grześkowicz

21

87,5

5a

2.       

Szymon Roman

21

87,5

7a

3.       

Magdalena Grela

18

75

7a

4.       

Jakub Mytych

18

75

7b

Język angielski

1.       

Helena Fikus

35

100

7a

2.       

Magdalena Grela

35

100

7a

3.       

Szymon Roman

34

97

7a

4.       

Amelia Janic

32

91

7b

5.       

Jakub Mytych

30

86

7b

6.       

Maciej Czech

29

83

6a

7.       

Luiza Klaczek

28

80

6b

Język polski

1.       

Magdalena Grela

31

100

7a

2.       

Dominika Sznapka

26

83

7a

3.       

Paweł Grześkowicz

25

80

5a

Język niemiecki

1.       

Helena Fikus

34

97

7a

2.       

Dominik Koziolek

31,5

90

7a

3.       

Lukas Kawalec

31

89

5b

4.       

Andżelika Przezdink

30,5

87

7a

5.       

Victoria Thiel

29,5

84

7a

Historia

1.       

Paweł Grześkowicz

51

98

5a

2.       

Magdalena Grela

45

8

7a

3.       

Kacper Lipniak

42

81

6b

4.       

Bartosz Czajkowski

41

79

5a

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursu Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

Język polski

1.       

Magdalena Grela

 

 

7a

Język angielski

1.       

Magdalena Grela

88

88

7a

Język niemiecki

1.       

Helena Fikus

125,75

97,5

7a

2.       

Lukas Kawalec

120,75

93,6

5b

3.       

Victoria Thiel

117,25

90,9

7a

4.       

Andżelika Przezdink

110

85,3

7a

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do gminnego etapu konkursu Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

Matematyka

1.       

Paweł Grześkowicz

21

87,5

5a

2.       

Szymon Roman

21

87,5

7a

3.       

Magdalena Grela

18

75

7a

4.       

Jakub Mytych

18

75

7b

Język angielski

1.       

Helena Fikus

35

100

7a

2.       

Magdalena Grela

35

100

7a

3.       

Szymon Roman

34

97

7a

4.       

Amelia Janic

32

91

7b

5.       

Jakub Mytych

30

86

7b

6.       

Maciej Czech

29

83

6a

7.       

Luiza Klaczek

28

80

6b

Język polski

1.       

Magdalena Grela

31

100

7a

2.       

Dominika Sznapka

26

83

7a

3.       

Paweł Grześkowicz

25

80

5a

Język niemiecki

1.       

Helena Fikus

34

97

7a

2.       

Dominik Koziolek

31,5

90

7a

3.       

Lukas Kawalec

31

89

5b

4.       

Andżelika Przezdink

30,5

87

7a

5.       

Victoria Thiel

29,5

84

7a

Historia

1.       

Paweł Grześkowicz

51

98

5a

2.       

Magdalena Grela

45

8

7a

3.       

Kacper Lipniak

42

81

6b

4.       

Bartosz Czajkowski

41

79

5a

 

 Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursu Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Klasa

Język polski

1.       

Magdalena Grela

 

 

7a

Język angielski

1.       

Magdalena Grela

88

88

7a

Język niemiecki

1.       

Helena Fikus

125,75

97,5

7a

2.       

Lukas Kawalec

120,75

93,6

5b

3.       

Victoria Thiel

117,25

90,9

7a

4.       

Andżelika Przezdink

110

85,3

7a