TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH

16.01.2017

II Liga

Kaczmarczyk Maja/Paleta Zuzanna       - Kurpas Alicja/Urban Wojciech                 2:1

Kaczmarczyk Maja/ Kurpas Alicja          - Paleta Zuzanna /Urban Wojciech            1:2  

Kaczmarczyk Maja/ Urban Wojciech     - Paleta Zuzanna/ Kurpas Alicja                 1:2  

 

I Liga

L.p. Nazwa drużyny Kiełbaski Palanciaki Orliki Fretki Pkt Miejsce
1 Kiełbaski 2:0 2:0 2:0 6 I
2 Palanciaki 0:2 2:0 2:0 4 II
3 Orliki 0:2 0:2 1:2 0 IV
4 Fretki 0:2 0:2 2:1 2 III

   

  1. Kiełbaski             Grochla Adam/Bega Aleksander
  2. Palanciaki           Suchanek Kewin/Roman Szymon
  3. Fretki                 Gołąbek Natalia/Thiel Victoria
  4. Orlik                   Urban Maciej/Grześkowicz Paweł      

 

23.01.2017

 

II Liga

L.p. Nazwa drużyny Mistrzowie Champions Lotos - Trefl Przebojowe dziewczyny Pkt Miejsce
1 Mistrzowie 0:2 0:2 0:2 0 IV
2 Champions 2:0 2:0 2:0 6 I
3 Lotos - Trefl 2:0 0:2 1:2 2 III
4 Przebojowe dziewczyny 2:0 0:2 2:1 4 II

 

  1. Champions                               Pragłowski Mateusz/Grześkowicz Paweł
  2. Przebojowe Dziewczyny             Paleta Zuzanna/Kaczmarek Maja
  3. Lotos – Trefl                             Pragłowski Aleksander/Urban Maciej
  4. Mistrzowie                                Kurpas Alicja/Urban Wojciech

 

I Liga

L.p. Nazwa drużyny Kiełbaski Wunsze Lamorożce Nie Wiem Pkt Miejsce
1 Kiełbaski 2:0 2:0 2:0 6 I
2 Wunsze 0:2 2:0 2:0 4 II
3 Lamorożce 0:2 0:2 1:2 0 IV
4 Nie Wiem 0:2 0:2 2:1 2 III

 

  1. Kiełbaski             Grochla Adam/Bega Aleksander
  2. Wunsze              Kubicki Jakub/Roman Szymon
  3. Nie Wiem            Kwoczała Jakub/Suchanek Kewin
  4. Lamorożce          Thiel Victoria/Widera Emilia/Ruszkowska Daria    

 

Zakończenie rozgrywek

II Liga

  1. Paleta Zuzanna                   10 pkt
  2. Kaczmarek Maja                   8 pkt
  3. Grześkowicz Paweł               6 pkt
    Pragłowski Mateusz              6 pkt

Kurpas Alicja                         4 pkt

Urban Wojciech                     4 pkt

Pragłowski Aleksander           2 pkt

Urban Maciej

I Liga

  1. Grochla Adam                    12 pkt
    Bega Aleksander                12 pkt
  2. Roman Szymon                    6 pkt
  3. Grześkowicz Paweł               6 pkt
    Pragłowski Mateusz              6 pkt

Thiel Victoria                         4 pkt

Suchanek Kewin                    4 pkt

Gołąbek Natalia                     2 pkt

Kwoczała Jakub                     2 pkt

Widera Emilia                        0 pkt

 

Mały Olimpijczyk – gry i zabawy

– zawody gminne

W dniu 13.01.2017 w Zdzieszowicach odbyły się zawody

gminne ,,Mały Olimpijczyk’’. Reprezentowały nas klasy czwarte.

W składzie

Dziewczęta

1 miejsce PSP 1

(Harasimczyk D., Bakalarz Z., Kusiak K., Olejniczak M., Porada Ż., Banachowska J., Ebert M., Kaczmarek M., Malaka M.)

Chłopcy

2 miejsce PSP 1  

(Polak B.,Grześkowicz P., Pragłowski A., Pragłowski M., Grodzki D.,   Kędziora P. Łuczaj S., Zabawa K., Kwoczała K.

Do etapu powiatowego awansowały dziewczyny.