W dniu 25.05.2017 w Krapkowicach odbyły się indywidualne lekkoatletyczne zawody powiatowe. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:

Dziewczęta
4. Szkotek J. - 600 m
8. Ciomplik A. - 600 m
7. Widera E. - rzut piłeczką palantową
8. Pietrasz M. - pchnięcie kulą
9. Pietrasz M. - rzut piłeczką palantową
8. Doniec W - 300 m
9. Woźniak W. - 100 m

2. Sztafeta 4 x 100 m
Józefowicz M., Doniec W., Wożniak W., Pszczelorz J.

Chłopcy
2. Gałka J. - rzut piłeczką palantową
5. Gałka J. - 100 m
7. Bieńkowski J. - pchnięcie kulą
2. Kubicki J. - pchnięcie kulą
6. Mytych J. - 1000 m
7. Kubicki J. - rzut piłeczką palantową

Do finału wojewódzkiego, który odbył się w dniu 6.06.2017 w Opolu awansowali:

10. Gałka J. - rzut piłeczką palantową
15. Kubicki J. - pchnięcie kulą

W dniu 16.05.2017 w Zdzieszowicach odbyły się Indywidualne lekkoatletyczne zawody gminne. Najlepsze wyniki w zawodach uzyskali:

Dziewczęta
1. Widera E. - skok w dal
2. Widera E. - rzut piłeczką palantową
2. Pietrasz M. - pchnięcie kulą
3. Jezierzańska K. - pchnięcie kulą
3. Doniec W - 100 m, 300 m
3. Szkotek J. - 600 m
3. Thiel V. - skok w dal
3. Rozumek H. - rzut piłeczką palantową
4. Woźniak W. - 100 m, 300 m
4. Harasimczyk D. - 600 m
4. Pszczelorz J. - skok w dal
5. Józefowicz M. - 300 m
5. Ciomplik A. - 600 m
5. Pietrasz M. - rzut piłeczką palantową

1. Sztafeta 4 x 100 m
Harasimczyk D., Doniec W., Wożniak W., Pszczelorz J.

Chłopcy
1. Gałka J. - 100 m, rzut piłeczką palantową
1. Bieńkowski J. - pchnięcie kulą
2. Kubicki J. - pchnięcie kulą
2. Kędziora R. - rzut piłeczką palantową
2. Grochla A. - skok w dal
4. Mytych J. - 1000 m
4 Kędziora R. - 500 m
5. Poddębniak E. - 100 m
5. Grodzki D. - 500 m
5. Zieliński M. - 500 m
5. Kubicki J. - rzut piłeczką palantową
6. Bieńkowski J. - rzut piłeczką palantową
6. Kędziora P. - 500 m

2. Sztafeta 4 x 100 m
Gałka J., Poddębniak E., Mytych J., Polak B.

W dniu 8.04.2017 w Zdzieszowicach odbył wojewódzki turniej eliminacyjny w minipiłce siatkowej chłopców Kinder +Sport.

Nasze drużyny grały w składach:

Drużyna 1: Dominik Koziolek, Jakub Gałka, Aleksander Bega, Szymon Roman, Jakub Kwoczała,

Drużyna 2: Paweł Grześkowicz, Mateusz Pragłowski, Aleksander Pragłowski,

Drużyna 3: Jakub Mytych, Rafał Kędziora, Jakub Bieńkowski, Gabriel Gładysz, Eryk Poddębniak,

W dniu 4.04.2017 w Zdzieszowicach odbyły się zawody gminne w minipiłce nożnej – dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta zajęły 3 miejsce.
Chłopcy zajęli 2 miejsce.

Nasze drużyny nie przedostały się dalej.

Drużyny wystąpiły w składach:

Dziewczyny
(Widera E., Jagodzińska J., Krautwurst J., Gołąbek N., Szkotek J., Szynalik H., Woźniak W., Kusiak K., Grela M., Pietrasz M.)

Chłopcy
(Grochla A., Gładysz G., Poddębniak E., Mytych J., Zieliński M., Polak B., Bega A., Kędziora R., Kwoczała J.)

 

W dniu 20.03.2017 w PSP nr 2 w Zdzieszowicach odbyły się zawody gminne w tenisie stołowy – drużynowym.

Drużyna dziewcząt w składzie: Szkotek J., Woźniak W., Kusiak K. zwyciężyła i awansowała do zawodów powiatowych.

Zespoły chłopców: Grochla A., Poddębniak E. – III miejsce oraz Kędziora R. i Gładysz G. – V miejsce odpadły z dalszej rywalizacji.

W dniu 16.03.2017 w Brożcu odbyły się zawody powiatowe w minipiłce siatkowej dziewcząt.

Dziewczyny z naszej szkoły zdobyły 4 miejsce, a występowały w składzie:

Widera E., Jagodzińska J., Gołąbek N., Szkotek J., Szynalik H., Pietrasz M., Ruszkowska D., Woźniak W., Kusiak K., Sznapka D., Pieszczeminko K.)