img 20190304 140133

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas chcieli uczynić coś dla dzieci, które przebywają we Wrocławskiej Klinice Onkologii Dziecięcej. Wykonaliśmy własnoręcznie ponad 100 kartek, które trafiły do Podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” we Wrocławiu oraz do Fundacji ,,Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. W wykonywanie kartek włączyli się nie tylko wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, ale także inni uczniowie ze szkoły a szczególnie z kl. 1 i kl. 2.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas
Paulina Krzemińska

misja
Od stycznia w naszej szkole trwała zbiórka zużytych i niedopalonych świec. Zebrano łącznie ok. 25 kg świec. Świece zostaną wykorzystane jako surowiec wtórny. Dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przekazany na cel charytatywny.

Opiekun szkolnego Koła Caritas
Paulina Krzemińska

skc

doxagosc niedzielny

zbiorka

Trwa zbiórka WSZYSTKICH zużytych i niewypalonych świec.

Wrzucamy je do specjalnego pudełka, które znajduje się w holu głównym.

Akcja trwa do 28 lutego

certyfikat kartki

Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu z całego serca pragnie podziękować darczyńcom. Fundacja im. Julki Bonk "Walcz o mnie", Państwu Marii i Januszowi Tarnowskim, Społeczności szkolnej ze szkół: PSP nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach i Szkoły Podstawowej im Marii Konopnickiej w Starym Koźlu. Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych za podarowane dary rzeczowe!