Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

Szlachetna Paczka

Nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w SZLACHETNEJ PACZCE!
Zbiórka żywności, środków czystości i innych potrzeb trwała krócej niż zwykle. Jednak im bliżej finału, tym zaangażowanie było coraz większe. Dla Rodziny, którą wybraliśmy przygotowaliśmy 11 kartonów z darami. Nasza szkoła zebrała również bony podarunkowe na zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Za uzbierane pieniążki również zostały zakupione karty podarunkowe oraz upominki oraz rzeczy, których nie udało się zebrać.
Dzięki ofiarności Rodziców, dzieci i pracowników szkoły udało nam się pomóc bliskiej naszej społeczności szkolnej rodzinie.
Dziękujemy Państwu, że robicie to razem z nami!
Udział w akcji „Szlachetna Paczka” to była dla nas lekcja wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji i zapewnili choćby jeden produkt z listy potrzeb.
Szczególne podziękowania dla uczniów klas ósmych – wolontariuszy, którzy przygotowali paczki.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!