Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 o godzinie 9:00 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego, na które zapraszamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas I wraz z rodzicami. Apel przy sprzyjającej pogodzie odbędzie się na placu szkolnym wejściowym, a w razie deszczu – na sali gimnastycznej. Po inauguracji uczniowie udają się do swoich klas lekcyjnych, aby zapoznać się z planem zajęć. Wychowawcy przypomną o zasadach zachowania się na terenie szkoły i regulaminie przebywania w pomieszczeniach lekcyjnych. W związku z realizacją zaleceń Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze zdrowie dzieci zainaugurujemy akcję pod nazwą “Dbamy o właściwe stanowisko pracy ucznia” mającą na celu wprowadzenie działań profilaktycznych w kierunku przeciwdziałania wadom postawy.

Serdecznie zapraszamy!