Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice

Dzień Dziecka oraz otwarcie Zielonej Klasy

Witryna Zdzieszowickiej Jedynki

Dzień Dziecka oraz otwarcie Zielonej Klasy

1 czerwca 2022 roku Dzień Dziecka organizowany przez Radę Rodziców był niezwykle atrakcyjny i inspirujący. Uroczystości rozpoczęła pani dyrektor Beata Stadniczuk od złożenia życzeń wszystkim uczniom.

W tym dniu oficjalnie otwarto Zieloną Klasę. Z tej okazji pragniemy złożyć szczególne podziękowania Radzie Rodziców, panu Krzysztofowi Molfie, panu Arturowi Czapli (MIX), Piotrowi Langerowi oraz Sylwestrowi Gidel (G-Stal) którzy są sponsorami całej inwestycji. Przy brzmieniu “We are the Champions” zespołu Queen uroczyście przecięto szarfę. Od tej pory możemy w pełni korzystać z możliwości, które daje nam pobyt na świeżym powietrzu w pięknej Zielonej Klasie.

Podczas tego dnia dzieci mogły częstować się smakołykami oraz zimnymi napojami. Na zgłodniałych po wielu konkurencjach sportowych czekał grill. Pyszne kiełbaski serwowali również rodzice.

Naszą imprezę odwiedzili goście z Ukrainy, którzy mieszkają w starym Przedszkolu nr 4 oraz w dawnej szkole w Rozwadzy. Nasza społeczność szkolna przygotowała dla nich upominki. Nasze wspólne przebywanie dało nam możliwość dzielenia się tym co mamy. Nie możemy doczekać się kolejnego Dnia Dziecka!