“Calling for Peace – Wołanie o Pokój”

Dzięki współpracy  z ambasadorami programu eTwinning z Polski oraz Europy chcielibyśmy się  włączyć się w działania w ramach projektu “Calling for Peace – Wołanie o Pokój” i tworzenie łańcuchów serc, listów, wierszy i piosenek o przyjaźni, pocztówek, prac plastycznych, gołębi pokoju – dla dzieci z Ukrainy.

Prace można przynosić do 21 marca 2021r. do pani Justyny Garbacz lub Bernadety Donczew lub przesłać na e-mail: justyna.garbacz@psp1zdzieszowice.edu.pl

Prace zostaną zamieszczone w  kolekcji Wakeleta. Link do naszej wspólnej kolekcji przekażemy nauczycielom i Ambasadorom eTwinning z Ukrainy, a oni z kolei podzielą się nią ze swoimi uczniami.

To jest nasz manifest dla Pokoju na Świecie, a w obecnych czasach szczególnie dla Ukrainy.

"Calling for Peace - Wołanie o Pokój"