Artykuł

Wrzuć kartkę walentynkową do wirtualnej skrzynki!

Walentynki

Walentynki w naszej szkole co roku były dniem serdecznych pozdrowień, wyrażania przyjaźni czy sympatii za pomocą poczty walentynkowej. Niestety w tym roku uczniowie klas V-VIII z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej nie mogą wrzucić do naszej skrzynki kartki z życzeniami czy miłymi słowami dla swojej sympatii.

Samorząd uczniowski postanowił jednak aby ten zwyczaj naszej szkoły odbył się za pomocą poczty online! Zachęcamy, aby uczniowie umieszczali życzenia walentynkowe dla swoich kolegów i koleżanek na padlecie, którego link znajduje się poniżej. Wystarczy kliknąć w link a zostaniemy przekierowani do strony na której możemy napisać kilka miłych słów. Każdy wpis będzie anonimowy, jednakże moderator będzie weryfikował czy umieszczane treści są odpowiednie. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Kliknij tutaj, aby dodać życzenia walentynkowe!

Większy tekst
Kontrast