Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

Akcja ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Witryna Zdzieszowickiej Jedynki

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE
Konkurs polega na zebraniu przez  szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, ORAZ NAUCZYCIELI do włączenia się w to działanie. Jeśli macie w domu stary, zużyty telefon (nie musi być on sprawny) zachęcamy do przyniesienia go do pani Justyny Garbacz lub Bernadety Donczew do 29.10.2021r. Za każdy telefon możesz otrzymać 3 pkt.

Zebrane telefony zostaną zgłoszone do kolejnej edycji konkursu dzięki czemu NASZA SZKOŁA będzie miała szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.