Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci i Młodzieży

Informujemy, że od 1 kwietnia w Przychodni Lekarskiej NZOZ „Otmęt”’

47-303 Krapkowice, ul. Jagiellońska 29 działa OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI

I MŁODZIEŻY, który oferuje wsparcie psychologa, psychoterapeuty oraz terapeuty środowiskowego. Usługi przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 21 roku życia.

Porady są bezpłatne, finansowane w ramach kontraktu z NFZ, nie jest wymagane skierowanie.

Z pomocy w naszym ośrodku skorzystać mogą m.in. dzieci i młodzież z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju (np. depresją), zaburzeniami odżywiania, z obniżoną samooceną, problemami z zachowaniem lub podejrzeniem trudności rozwojowych (np. spektrum autyzmu).

W zakres pomocy wchodzą :

– porada psychologiczno- diagnostyczna
– porada psychologiczna
– sesja psychoterapii indywidualnej
– sesja psychoterapii rodzinnej
– sesja psychoterapii grupowej
– sesja wsparcia psychospołecznego
– wizyta, porada domowa lub środowiskowa

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola, pedagogów, Poradnie Psychologiczno- Pedagogiczne, Ośrodki Pomocy Społecznej.

Rejestracja czynna codziennie w godzinach 8.00-14.00 pod numerem tel. 798 867 421