Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice

e-nauczanie

Witryna Zdzieszowickiej Jedynki

e-nauczanie

Serdecznie witamy kursantów na platformie MOODLE. W razie pytań technicznych, proszę o kontakt z administratorem
Serwis internetowy, najlepiej działa w przeglądarkach: Firefox lub Chrome kliknięcie na jedną z ikon, spowoduje pobranie pliku instalacyjnego. W dalszych krokach, wystarczy przeklikać „dalej” i „zakończ”
Prosimy o trzymanie rozwiązanych zadań „lokalnie”, na swoich komputerach.
Wiadomości do nauczycieli oraz uczniów możecie wysyłać przez komunikator systemowy ???? ???? ☝ wystarczy wpisać imię lub nazwisko oraz nacisnąć na lupkę ????
Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.
Kontakt z panią psycholog
Natalia Mateja-Suchan