Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
77 484 42 87
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

II MIĘDZYPOWIATOWE KONFRONTACJE TEATRALNE

II MIĘDZYPOWIATOWE KONFRONTACJE TEATRALNE

16 kwietnia w sali widowiskowo-kinowej MGOKSiR w Zdzieszowicach odbyły się II Międzypowiatowe Konfrontacje Teatralne. Przegląd odbył się w 3 kategoriach wiekowych I-III, IV-V i VI-VII. Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły. Klasa 2a przygotowała spektakl pt. Czerwony Kapturek, natomiast klasa 4a i 4b przygotowały przedstawienie pt. Pinokio w cyrku.

 

{phocagallery view=category|categoryid=90|limitstart=0|limitcount=0}

Było to kolorowe widowisko. Spektakl na motywach bajki Carlo Collodiego. Pewnego razu stolarz Gepetto, który był bardzo samotny, wystrugał z drewna śliczną kukiełkę i dał jej na imię Pinokio. A gdy nadeszła noc, pojawiła się Błękitna Wróżka i ożywiła drewnianego chłopca. Pewnego dnia Pinokio trafił do cyrku…i bardzo mu się tam podobało. Otrzymaliśmy od komisji konkursowej wyróżnienie za różnorodność form scenicznych. W naszym spektaklu połączyliśmy recytację, grę aktorską, śpiew grę na instrumencie oraz taniec. Sala widowiskowo-kinowa pękała w szwach.

{phocagallery view=category|categoryid=91|limitstart=0|limitcount=0}

 

Uczestnicy występu (Zuzanna Zielińska, Marcelina Janic, Marta Kaim, Natalia Skowrońska) mówią:

„Trema nam towarzyszyła, gdyż był to nasz pierwszy występ przed tak dużą publicznością. Zostaliśmy nagrodzeni dużymi brawami. Chyba się podobało J Za rok również weźmiemy udział w tej imprezie!”

W przygotowaniu fotorelacja z wręczenia nagród, pełnowymiarowa relacja filmowa na płytach DVD oraz osobno 2 występy naszej szkoły, które będą dostępne na kanale Youtube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Większy tekst
Kontrast