Chrobrego 36, 47-330 Zdzieszowice
77 484 42 87
sekretariat@psp1zdzieszowice.edu.pl

VIII Wielkie Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

VIII Wielkie Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

02

17 października w Walcach odbył się finał VIII Wielkiego Wojewódzkiego Dyktanda Języka Niemieckiego, w którym wzięło udział ponad 100 uczniów z całej Opolszczyzny. Z naszej szkoły brali w nim udział: Helena Fikus i Lukas Kawalec. Dyktando już od kilku lat jest jednym z bardziej prestiżowych konkursów językowych w województwie.

Lukas Kawalec, uczeń klasy V naszej szkoły, został LAUREATEM tegorocznego dyktanda w kategorii szkół podstawowych. Podczas wyjątkowo uroczystej gali, która odbyła się 16 listopada  w Domu Kultury w Walcach przyjął gratulacje i nagrody.

Cieszymy się bardzo z sukcesu Lukasa i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Większy tekst
Kontrast